מן התקשורת

Ynet -ידיעות

"גרגורי קוזניוק, מבעלי חברת גרופין יזמות ובנייה, סבור כי המכשול העיקרי בביטול התמ"א הוא העובדה שמיזמים כאלה מאושרים בסמכות הוועדה המקומית, בעוד מיזמי פינוי־בינוי מאושרים בוועדה המחוזית – ומטבע הדברים התהליך לוקח זמן רב. "בלי איתנות יהיה קשה לעמוד באתגר", הוא טוען. "

הבלוק

"לדברי גרגורי קוזניוק, מבעלי חברת גרופין יזמות ובניה שביצעה עד כה עשרות פרויקטי תמ"א באזור המרכז, התיקון לחוק יצור מסלול חלופי לתכנית הקיימת, יגדיל את היקף הסמכויות של הרשויות המקומיות ובתוך כך יאפשר להן לגבות מס שבח על פרויקטים עתידיים. יתכן אף שיאפשר קבלת שטחים ציבוריים בהיקף של כ-15 אחוז מתוספת הבניה בבניינים."

אונו news

"טח דירת המיני פנטהאוז הוא כ-150 מ"ר ולה שתי מרפסות- האחת בשטח של 20 מ"ר עם יציאה מהסלון והשנייה, מרפסת גזוסטרה אינטימית בשטח של כ-6 מ"ר שמחוברת למאסטר השינה. היא ממוקמת באחד הרחוות המרכזיים בקריית אונו, באחד מפרויקטי התמ"א אותם ביצעה חברת גרופין יזמות ובניה שבבעלותו של נעמן."

ישראל היום

"בכמה תימכר דירת פנטהאוז ברחוב זיידמן בקריית אונו? חברת גרופין יזמות ובנייה, המתמחה בפרויקטי תמ"א, משווקת שני פרויקטים חדשים בקריית אונו"

מעריב

"חברת גרופין יזמות ובנייה דיווחה אתמול על סיום מכירת כל הדירות בפרויקט זמיר, הממוקם בלב קריית אונו. במקביל החלה החברה בשיווק פרויקט תמ"א ברחוב קורצ'אק בעיר, שבו מוצעות 20 דירות, והמשך שיווק פרויקט תמ"א זיידמן. "

אקסטרה

"יש לשים לב כי ההשוואה צריכה להיות מותאמת למיקום של כל אחת מהאופציות. בפרוייקטים של חברת גרופין, רוב הדירות החדשות מוצעות בשכונות מבוקשות ללא עתודות קרקע."

חדשות סלבס​

"כאחד שמבלה חלק נכבד מיומו באתרי בניה, אני נחשף על בסיס יום-יומי לדו הקיום ולכור ההיתוך שמתקיימים בתוכנו, זאת בניגוד גמור לקיטוב ולשיח המפלג לו שותפים לא מעט מנבחרי הציבור ומקבלי ההחלטות."

השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

טופס יצירת קשר