אודות החברה

הסיפור שלנו

גרופין - ייזום ובניית פרויקטים

מאז שיחרורם מצה"ל בשנת 1988, כקצינים בחיל שיריון ודוכיפת, היה ברור כי פיני נעמן וגרגורי קוזניוק, שהולכים זה לצד זה כבר יותר מ- 40 שנים, יהיו גם שותפים עסקיים.

לאחר כמעט 3 שנים בהם עבדו בעבודות בניין שונות, החל משיפוצים ועד לעבודות שלד קל, הקימו שני השותפים את חברת גרופין בשלהי שנת 1990.

לאורך השנים צברה החברה ניסיון רב בתחומי הבנייה השונים, הפכה לחברת שלד וגמר, ומשם פנתה להתמקצעות ומומחיות כחברה יזמית ומבצעת, אחרי סיווג ג 3 וכעת נמצא בהליך לקבלת סיווג 4, בכל תחומי הבנייה ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

עד כה בנתה החברה אלפי יחידות דיור, בעיקר באזור המרכז ומזה כ- 30 שנה החברה חתומה על בנייה מקצועית באיכות ובטיב ללא פשרות תוך עמידה בכל תקני האיכות והבטיחות וכיום, גרופין בע"מ מהווה את אחד הגורמים הדומיננטיים בתחום ההתחדשות העירונית.

למן ההתחלה היה ברור לפיני ולגרגורי כי שם החברה גרופין אינו מכיל רק את צירוף שמותיהם, כי אם מזכיר בצלילו את המילה "קבוצה". החברה דוגלת בערך ש"המשפחה היא מעל לכל" הן מול עובדיה ,בחברה עובדים כ- 100 עובדים, מרביתם נמצאים בחברה מעל ל- 10 שנים ומגדירים אותה כביתם השני והן מול לקוחותיה, שכן בסופו של יום, בתים נבנים עבור משפחות, אשר נותנות את כספן ואמונן המלא בחברה לצורך הגשמת חלומן.

בשנת 2000 הקימו גרגורי ופיני את חברת הבת גרופין 2000 העוסקת בהשכרת ציוד מכני הנדסי. בשנת 2004 צירפו השותפים את דוד בן עזרי כשותף נוסף בגרופין 2000 וכיום החברה מונה, בין היתר, מעל ל- 100 מנופים מכל הסוגים, למכירה ולהשכרה, כולל שירות תיקונים.

אתר גרופין 2000

נגן וידאו

חזון החברה:

חזון חברת גרופין בע"מ

חברת גרופין פועלת ומתקיימת למען לקוחותיה ומתחייבת לקיום הערכים בהם היא דוגלת לצורך השלמת הפרויקטים אותם היא בונה בצורה הטובה ביותר ולשביעות רצונם של לקוחותיה:

  • שירותיות ואנושיות
  • מקצוענות ודרישה למקצוענות
  • מוסר תשלומים גבוה ועמידה בזמנים
  • שאיפה תמידית לגדול ולהשתפר

באופן זה דואגת החברה שלא לקפוא לעולם על שמריה ולהיכנס לאזורי הנוחות המסוכנים, אלא חותרת תמיד לשינוי, לחיזוק הקשר עם החידושים בענף הנדל"ן ואופני הביצוע וכמובן, דואגים להגדיל את משפחת גרופין על כל עובדיה, ספקיה ורוכשיה.

משפחת גרופין​

סוד ההצלחה של כל ארגון טמון באיכות עובדיו וזהו הרעיון העסקי שאתו יצאנו לדרך לפני כמה עשורים עם צוות נאמן ומקצועי החתום על ביצוע מאות פרויקטים באזורים נרחבים בהצלחה יתרה, ניתן להתרשם ממגוון פרויקטים שהסתיימו באתר ומלקוחותינו המרוצים.

פיני נעמן

בעלים ומנכ"ל משותף

גרגורי קוזניוק

בעלים ומנכ"ל משותף

עוזי עבדה

סמנכ"ל שיווק

אמיתי רייזמן

מהנדס החברה

השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

טופס יצירת קשר